june, 2019

29jun17:0020:00Potańcówka na dechach | WarszawaEvent Type :warsztaty,zabawa tanecznaEvent Type 2:woj. mazowieckie

more

Event Details

Odwołując się do tej tradycji Niepodległa oraz Akademia Tańca Tradycyjnego serdecznie zapraszają na bezpłatny cykl potańcówek na dechach z muzyką na żywo!

Odwiedzimy m.in. Wielkopolskę. Do tańca zagra Romuald Jędraszak i Kapela spod Poznania.

Na potańcówki zapraszamy tancerzy na każdym poziomie zaawansowania (również tych początkujących), oraz w każdym wieku. Młodszych uczestników zapraszamy w szczególności na pierwszą część wieczoru.
Między 17 a 17:45 muzycy poprowadzą, specjalnie pomyślane dla dzieci, animacje muzyczno-taczene, od 18 będziemy tańczyć już wszyscy!

Potańcówki są bezpłatne.

Prowadzenie: Piotr i Bogumiła Zgorzelscy z Akademia Tańca Tradycyjnego

Potańcówki organizowane są przez Biuro Programu Niepodległa w Niepodległa. Miejsce spotkań – kawiarnianej przestrzeni w Łazienkach Królewskich, w której w miłej atmosferze można wziąć udział w niezobowiązujących, licznych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Niepodległa z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości i odbudowywania polskiej państwowości.

Niepodległa. Miejsce spotkań znajduje się w samym parku Łazienki Królewskie, przy al. Ujazdowskich (wejście przez furtkę przy Ogrodzie Botanicznym).

Time

(Saturday) 17:00 - 20:00

Location

Łazienki Królewskie

aleje Ujazdowskie 4, Warszawa

Share This
X