may, 2019

30may19:0021:30Koncert Laureatów Nagrody im. Oskara Kolberga 2019 / WarszawaEvent Type :koncert,zabawa tanecznaEvent Type 2:woj. mazowieckie

more

Event Details

Serdecznie zapraszamy na Plenerowy Koncert Laureatów Nagrody im. Oskara Kolberga 2019 i Wieczór Tańca. Zachęcamy do wspólnej zabawy na Dziedzińcu Zamku Królewskiego!

Już po raz czwarty w 44-letniej historii Nagrody im. Oskara Kolberga, laureaci zaprezentują się podczas wyjątkowego plenerowego koncertu w specjalnym repertuarze. Wśród nich znalazł się Czesław Węglarz, znakomity dudzarz i gajdosz.

W trakcie koncertu, którego wodzirejem będzie znany podhalańczyk Krzysztof Trebunia-Tutka, odbędzie się wspólny Wieczór tańca, podczas którego na specjalnej, drewnianej podłodze będzie można nauczyć się regionalnych tańców i zabaw.

Zachęcamy do wspólnej zabawy w rodzinnej atmosferze!
Wstęp na koncert i potańcówkę jest bezpłatny.

Koncert organizowany jest przez Instytut Muzyki i Tańca ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Partnerem wydarzenia jest Zamek Królewski w Warszawie. Wejście na Dziedziniec Zamku Królewskiego znajduje się od strony placu Zamkowego.

Time

(Thursday) 19:00 - 21:30

Location

dziedziniec Zamku Królewskiego

Plac Zamkowy 4, Warszawa

Organizer

Instytut Muzyki i Tańca

Share This
X